ccfoto1.jpg

ccfoto3.jpg

ccfoto5.jpg

ccfoto6.jpg

ccfoto8.jpg

ccfoto9.jpg

ccfoto10.jpg

O nás

Oddíl sportu psích spřežení vznikl v roce 1998. Je řádným členem České Asociace sleddog sportů (ČASS) a Mezinárodní canicrossové federace (ICF). Náš klub má v současné době přes 120 členů a patří k největším musherským klubům v České republice.

V rámci mushingových disciplín se naši sportovci věnují především tzv. individuálním disciplínám:

Canicross - běžec v zápřahu s jedním psem.

Bikejöring - cyklista v zápřahu s jedním psem.

Scooter - koloběžkář v zápřahu s jedním či dvěma psy.

Skijöring - běžkař s jedním či dvěma psy.

Zároveň se rozrůstá i počet musherů jezdící se psím spřežením a to převážně se 4 či 6 psy. Členové TJ Sokol Maxičky patří mezi top závodníky v tomto sportu, kteří získali mnoho titulů mistrů světa, Evropy a České republiky.

canis-male2.jpg

Bližší informace naleznete na našem webu >>

Kontakty:
IČO: 18382185
 Práce 78/19, 405 02 Děčín
 maxicky@sokol.eu
 http://www.sokolmaxicky.cz
 603 842 563
 Navštivte nás na Facebooku
 Navštivte nás na Instagrammu
© Copyright 2020 EasyComp s.r.o.
All rights reserved
Odkazy: